Úvod > ÚVOD > Otevření zázemí sportovního areálu

Otevření zázemí sportovního areálu

Baštěčtí příznivci sportu se po osmi letech konečně dočkali. V neděli 19. října byly při příležitosti fotbalového zápasu SK Bašť s mužstvem obce Brázdim předány do užívání šatny a zázemí, které bude sloužit veškeré sportující veřejnosti v Bašti, především pak členům Sportovního klubu Bašť.

„Projekt od samého začátku realizace provázely větší či malé problémy, ale o to víc se dnes můžeme radovat z výsledku“, řekla úřadující starostka Iva Cucová při symbolickém předávání klíčů od nových kabin. Slavnostnímu okamžiku přihlíželo několik desítek návštěvníků, kteří úsilí zastupitelstva obce odměnili potleskem. Poděkování z úst Martina Bulvase, zástupce SK Bašť, spolu s nádhernou květinou pro starostku obce, bylo milou tečkou tohoto aktu.

Vznik nových kabin ve fotografiích

Po společném fotografování pak kapitáni přivedli své týmy na trávník fotbalového hřiště a po devadesáti minutách zápas skončil remízou. Domácí si zasloužili výhru, v prvním poločase promarnili nejméně tři šance. Ale i tak je bod s prvním mužstvem tabulky úspěchem.

Fotogalerie

Novým zázemím sportovního areálu získala Bašť další pěkné místo v obci, které ještě dozná malých úprav a vylepšení. Bude dokončena rekonstrukce oplocení víceúčelového hřiště, které bylo zároveň rozšířeno a výsadba i terénní úpravy dodají stavbě ten správný lesk. Projekt si vyžádal investici ve výši bezmála 2 miliónů korun, které budou z 95 % pokryty dotací Středočeského fondu rozvoje obcí a měst.