Úvod > ÚVOD > Květinkový ples - únor 2014

Květinkový ples - únor 2014

Stalo se již tradicí, že v zimních měsících naše sdružení pořádají různá setkání členů, ale i akce pro občany celé obce čí občany obcí okolních. Mezi takové patří i pořádání plesu sdruženim zahrádkářů. Letošní ples se konal v sále restaurace U JEZERA v obci Zlonín a to 8. 2. 2014. Zahrádkáři již den před konáním plesu vyzdobyli sál zdejší restaurace a tak již při vstupu na návštěvníky dýchla veselá nálada vyzdobeného sálu. Vstupenky na akci se podařilo vyprodat již týden před konáním plesu, objednaný autobus dopravil z Baště návštěvníky před zahájením akce na místo a tak vše mohlo začít. Krátce po 19. hodině ples zahájila hudební skupina COLOR CLUB PRAHA, která hrála k tanci a poslechu do ranní druhé hodiny. Prvními tanečníky na parketě byli maturanti pražského gymnázia, kteří předvedli své taneční číslo, jímž se budou prezentovat i na svém maturitním plese. Valčík střídal polku i jiné méně známé tance až do 24. hodiny, kdy muziku vystřídalo vyhlášení nejlépe oblečeného páru tohoto tentokrát retro plesu. Porotou vyhlášený pár převzal cenu za oblečení z doby, kdy světu vládli hippies. Jako cenu převzali tři kilogramy vážící chléb zdobený orchidejí. Následovalo vyhlášení tomboly, ve které šťastní výherci obdrželi na stovku cen, hlavní cenou tomboly se stal zahradní gril. Poslední návštěvník opouštěl prostory sálu chvilku před třetí hodinou ranní a na tváři byla vidět spokojenost s touto společenskou akcí.